Kiermasz bożonarodzeniowy

Opublikowano dnia 09-12-2015 00:22

Jeżeli ktoś zapyta ucznia naszej szkoły, jak spędził okres przedświąteczny, to na pewno odpowie, że…pracowicie i bardzo radośnie. Bo tego roku dzieci wraz z paniami brały udział w przygotowaniach do kiermaszu bożonarodzeniowego! Było wspólne pieczenie ciasteczek, samodzielne przygotowywanie stroików i ozdób świątecznych. Pomagały nam również mamy, które także przygotowały piękne dekoracje. Panie z KGW w Lińsku upiekły pyszne ciasta. 3 grudnia 2015 r. uczniowie z Samorządu Szkolnego sprzedawali wszystko, co zostało wcześniej przygotowane na, kiermaszu bożonarodzeniowym. Od wielu już lat cieszy się on dużym zainteresowaniem. W tym roku również chętnych do zakupów nie zabrakło. Cieszymy się, że nasz wspólny wysiłek zostaje doceniony, a do przepysznych ciast i ciasteczek ustawia się kolejka. Zebrane w czasie kiermaszu pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby szkoły i uczniów. Dziękujemy wszystkim za podarowane ozdoby i ciasta oraz za ich zakup.