Karta rowerowa

Opublikowano dnia 15-06-2016 01:45

13 czerwca 2016 r. po całorocznych przygotowaniach uczniowie klasy czwartej przystąpili do egzaminu na kartę rowerową.

Pierwsza część egzaminu obejmowała sprawdzian wiadomości teoretycznych. Uczniowie, którzy pomyślnie przeszli test mogli podejść do drugiej części, czyli praktycznego sprawdzenia umiejętności jazdy rowerem.

Przyszli rowerzyści musieli wykazać się umiejętnością jazdy w slalomie, po ósemce oraz włączanie się do ruchu. Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu czuwali panowie policjanci – sierżant Janusz Narloch i sierżant Maksymilian Śniegowski z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi.

Wszyscy uczniowie pomyślnie zdali egzamin. Gratulujemy młodym rowerzystom i życzymy im bezpiecznej jazdy, a panom policjantom dziękujemy przeprowadzenie egzaminu.