Pamiętaj! Kanapki nadal są w modzie, a kiedy mleko pijesz, to świat podbijesz

Opublikowano dnia 30-01-2020 14:30

Kto nie lubi kolorowych kanapek albo owocowych koktajli? Niemal wszyscy jesteśmy łasuchami na takie smakołyki. I dlatego właśnie w I semestrze roku szkolnego 2019/2020 uczniowie klasy II przygotowali degustację dla swoich kolegów i koleżanek z pozostałych klas. Pierwszego dnia degustacji drugoklasiści przygotowali smaczne koktajle na bazie mleka i jogurtu naturalnego. Ponadto dodali pysznych, zdrowych i nadających słodyczy owoców. W czasie przerwy kolejka ustawiająca się po smaczny owocowy smakołyk nie miała końca. A zdrowy napój dodał naszym uczniom naturalnej słodyczy oraz sił na kolejne zajęcia. Drugiego dnia degustacji uczniowie klasy II przygotowali pyszne kanapki z dodatkiem warzyw. Wykonawcy kanapek mieli wiele ciekawych pomysłów na dobór dodatków oraz wykazali się kreatywnością, bowiem niektóre kanapki przypominały zabawne zwierzątka. W czasie przerwy pokaźne grono uczniów posiliło się smaczną i zdrową kanapką. Oprócz degustacji uczniowie wraz z wychowawcą przygotowali interesujące gazetki tematyczne pt. „Kanapki są w modzie” oraz „Mleko piję - świat podbiję”. Wszystkim uczniom degustującym nasze smakołyki życzymy ZDRÓWKA!