To już kolejny tydzień życzliwości

Opublikowano dnia 18-02-2020 08:01

Po powrocie z ferii zimowych, od poniedziałku 10 lutego, obchodziliśmy w naszej szkole „Tydzień Życzliwości”. Od poniedziałku wszyscy uczniowie mogli nabyć żółte serduszka i zadedykować je osobie, którą cenią za życzliwość, a następnie wrzucić do specjalnej skrzynki. Na szkolnym holu pojawiła się gazetka na temat życzliwości. We wtorek – w myśl hasła „Starsi opiekują się młodszymi” uczniowie klas IV – VIII pomagali dzieciom z klas młodszych w ubraniu się, zawieszeniu kurtki na wieszaku oraz podczas obiadu. W środę uczniowie z klasy VII rozdawali uczniom ze wszystkich klas żółte kółeczka, na których w formie emotikonka określali swój nastrój i emocje. Czwartek był dniem, podczas którego każda klasa układała „Kodeks życzliwości”. Ostatniego dnia Tygodnia życzliwości żółte serduszka powędrowały do najbardziej życzliwych osób w naszej szkoły. Doceniono zarówno uczniów jak i nauczycieli.