Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

Opublikowano dnia 30-08-2020 12:00

Nadchodzi wyczekiwany przez wszystkich moment powrotu do szkoły. Wakacje już minęły i pora na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021. W dniu 1 września 2020r. o godz. 8:00 w Kosciele parafialnym w Śliwicach odbędzie się msza św. Następnie uczniowie udadzą się do SP w Lińsku, gdzie o godz. 9:00 odbedzie sie inaguracja roku szkolnego 2020/2021. Tradycyjnie uczniowie wszystkich klas spotykają się na boisku za budynkiem szkolnym. W przypadku niesprzyjającej pogody spotykamy się na holu szkolnym i w sali nr 8, pamietając o zachowaniu bezpiecznej odległosci 1,5m oraz maseczkach zakrywającyh nos i usta. Przed wejściem do budynku szkolnego każdy uczeń dezynfekuje dłonie. Uczniowie klasy 0 i I mogą wejść do budynku szkolnego wraz z rodzicem (1 dziecko + 1 rodzic). Uczniowie dojeżdżający busem muszą pamiętać o założeniu maseczki przed wejściem do busa. W dniu rozpoczęcia roku szkonego każdy uczeń przynosi ze soba plecak lub torbę, do której bedzie mógł zapakować podręczniki szkolne wraz z ćwiczeniami. Wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym.