Goniąc komary...

Opublikowano dnia 03-06-2024 15:29

Nagrodą za udział w tworzeniu ,,Giga Laurki" był wyjazd do siedziby Nadleśnictwa Trzebciny.

Uczniowie klas 1-3 oraz jeden dzielny przedszkolak przeżyli dziś miłe chwile w kontakcie z przyrodą i bądźmy szczerzy... reagowali dość żywiołowo. 😂

Udało się nam dorwać pana nadleśniczego i wręczyć mu laurkę osobiście, a potem już z panią Sylwią wędrowaliśmy wokół Jeziora Wypalanki. Komary nie dawały nam spokoju, jednak takie są uroki spacerów na terenach podmokłych. Owady nas goniły, a my nabraliśmy apetytu na przepyszne kiełbaski z ogniska, które zostało dla nas przygotowane przez pracowników nadleśnictwa. Wycieczka nie była daleka, ale pouczająca. Dzieci zdobyły dziś ogrom wiedzy, czuły, dotykały, przyglądały się, bawiły. Na tym polega nauka, aby doświadczać. Mamy nadzieję, że dzieci zapamiętają ten wyjazd na długo.

Raz jeszcze dziękujemy🥰.