Gminny konkurs wiedzy pożarniczej

Opublikowano dnia 12-03-2015 16:32

Dnia 10 marca 2015 roku w Domu Strażaka w Śliwicach odbył się międzyszkolny gminny konkurs wiedzy pożarniczej. Konkurs przeprowadzili panowie w stopniu kapitana; p. Krol i p. Januszewski. Zawody z ramienia naszej Gminnej Straży p. sekretarz Szymon Wilkowski. W tym konkursie uczestniczyły 5 osobowe drużyny ze szkół podstawowych z naszej gminy i 4 osoby z Gimnazjum w Śliwicach. Z naszej szkoły uczestniczyła: Izabela Kożuch, Natalia Lewandowska, Szymon Banaczyk, Jakub Möller i Krzysztof Marach. Nikt z naszej drużyny nie dotarł do finału. Uczniowie otrzymali za udział w konkursie nagrody rzeczowe – myszki komputerowe, latarki do rowerów, karimaty. Na konkurs zawiózł nas kierowca naszej straży pan Dariusz Kożuch.