Gala konkursu „Ekologiczny edukator szkolny – II Edycja 2019”

Opublikowano dnia 09-09-2019 19:19

Dnia 5 września 2019r. dwoje uczniów naszej szkoły: Amelia Grzonka z klasy V i Artur Belt z klasy VII wraz z opiekunem p. Jolantą Bukowską udali się do Przysieka koło Torunia na galę konkursu „Ekologiczny edukator szkolny – II Edycja 2019”.

Niestety nasi uczniowie nie zostali finalistami tego konkursu, ale mieli okazję zobaczyć, jakie działania podejmowali ich rówieśnicy biorący udział w przedsięwzięciu. Poza tym każdy uczestnik otrzymał drobny upominek.

My jesteśmy bardzo dumni z Amelii i Artura. W czasie trwania konkursu przygotowali i zrealizowali wiele pożytecznych działań, dzięki którym podnieśli świadomość ekologiczną nie tylko społeczności szkolnej, ale również mieszkańców Lińska i ościennych miejscowości.