Ewaluacja zewnętrzna

Opublikowano dnia 31-10-2016 17:40

W dniach od 7.10. do 21.10.2016r. zespół wizytatorów ds. ewaluacji z Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy: p. Grażyna Szymańska i p. Hieronim Bukowiecki przeprowadzali w naszej szkole problemową ewaluację zewnętrzną w dwóch obszarach: 1. Kształtowane są postawy i respektowane normy społeczne 2. Szkoła lub placówka wspomaga rozwój uczniów, z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji.

Badaniem objęte były wszystkie podmioty: dyrektor, nauczyciele, uczniowie, rodzice, pracownik niepedagogiczny oraz partnerzy szkoły. Dnia 28.10.2016r. odbyło się uroczyste przekazanie raportu. Do naszej szkoły przybyli wizytatorzy przeprowadzający ewaluację, wójt Gminy Śliwice – p. Daniel Kożuch, Rada Rodziców.

Wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej. Pani dyrektor Gabriela Kozłowska powitała zebranych i oddała głos p. wizytator Grażynie Szymańskiej, która omówiła wyniki ewaluacji. Następnie wizytatorzy dokonali uroczystego przekazania raportu na ręce pani dyrektor Gabrieli Kozłowskiej i pana wójta Daniela Kożucha.

Bardzo się ucieszyliśmy, ponieważ w badanych obszarach spełniamy wymagania na poziomie wysokim. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie naszej szkoły przedstawili krótki program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne i aktorskie. Następnie zaproszeni goście wraz z panią dyrektor udali się do szkoły na poczęstunek.