Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112

Opublikowano dnia 11-02-2022 06:00

Dnia 11 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112. Z tej okazji wszyscy uczniowie obejrzeli prezentację nt. numeru alarmowego. Dodatkowo dzieci z klas młodszych przygotowały klasowe gazetki, kolorowały kolorowanki oraz rozwiązywały łamigłówki. Wszyscy chętni uczniowie z klas I – IV wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Numer Alarmowy 112”, który miał na celu rozpowszechnienie wiedzy na temat numeru alarmowego 112 oraz podkreślenie jego roli i znaczenia w ratowaniu życia, zdrowia, mienia i środowiska. Wszystkie prace znalazły się na szkolnej gazetce. Dzięki temu każdy mógł się przekonać jak ważny jest numer 112. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali uhonorowani dyplomem oraz otrzymali upominki. W kategorii klas I – II pierwsze miejsce zajął uczeń klasy II – Artur Grugel, natomiast w kategorii klas III – IV pierwsze miejsce zajęła Joanna Kożuch z klasy III. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie oraz wykonanie pięknych i pomysłowych prac.