Ekologiczne stroiki - konkurs

Opublikowano dnia 25-10-2021 22:00

Bractwo Św. Huberta w Śliwicach zorganizowało konkurs dla uczniów szkół podstawowych gminy Śliwice na ekologiczny stroik, który może zdobić stoły, parapety domów, wejścia do budynków, czy też groby naszych bliskich. Głównym celem konkursu jest szerzenie wśród uczniów postaw mających na celu ochronę naszej planety Ziemi. Jury wyłoniło zwycięzców, którzy wykonali piękne stroiki z darów jesieni, bez użycia jakichkolwiek plastikowych elementów. Wyróżnionych i nagrodzonych zostało 13 uczniów szkół podstawowych gminy Śliwice. Z naszej szkoły wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Kożuch (uczennica klasy VIII), Tymoteusz Marcinek (uczeń klasy V), Aurelia Procek (uczennica klasy III) oraz Fabian Witkowski (uczeń klasy III). Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy za udział w konkursie otrzymali drobne upominki. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.