Egzamin ósmoklasisty 2020/2021

Opublikowano dnia 31-05-2021 22:00

W dniach 25, 26 i 27 maja 2021r. już po raz trzeci odbył się egzamin ósmoklasisty. Przystąpili do niego wszyscy uczniowie z klasy VIII (12 osób). Pierwszego dnia mieli okazję wykazać się wiedzą z języka polskiego, w tym także swoimi umiejętnościami literackimi pisząc opowiadanie lub rozprawkę. W środę - 26 maja ósmoklasiści zmagali się z zadaniami z matematyki, a w czwartek pisali egzamin z języka angielskiego. Pomimo stresu, każdego dnia uczniowie dali z siebie wszystko i wykonali zadania na miarę swoich możliwości. Dołożyli wszelkich starań by uzyskać jak najlepsze wyniki. Dodatkowym obciążeniem dla ósmoklasistów był fakt, że przez 9 miesięcy uczyli się zdalnie. Mamy nadzieję, że pomimo tych trudności wyniki będą zadowalające. Przekonamy się na początku lipca.

Trzymamy mocno kciuki!