Egzamin na kartę rowerową 2020/2021

Opublikowano dnia 31-10-2020 12:00

21 października 2020 r. uczniowie klasy 5 przystąpili do praktycznej części egzaminu na kartę rowerową. Wcześniej, na lekcji techniki, przeprowadzony został egzamin sprawdzający wiedzę z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wszyscy uczniowie doskonale poradzili sobie zarówno z pierwszą, jak i z drugą częścią egzaminu. Pamiętając o zasadach bezpieczeństwa, piątoklasiści wykazali się doskonałą techniką jazdy, prezentując swoje umiejętności na torze z przeszkodami. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody nie mieli żadnych problemów z wykonaniem slalomu czy jazdą po „ósemce”. Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu czuwał policjant z Posterunku Policji w Śliwicach – pan Tomasz Kołodziejski. Wszystkim uczniom gratulujemy pozytywnie zdanego egzaminu.