Dzień Matki

Opublikowano dnia 25-05-2021 21:00

Mama, to bezapelacyjnie janpiękniejsze słowo. Kim jest mama? Zdecydowanie łatwiej zapytać kim ona nie jest. Mama ma wiele mocy, jest wielozadaniowa i pomocna przez całą dobę. Otacza nas swoją troską i miłością na co dzień, tak zwyczajnie, naturalnie i bezinteresownie. Nikt nie kocha tak mocno jak mama.

Z miłości i wdzięczności do swoich mam dzieci z klasy 0 przygotowały króciutkie przedstawienie. Natomiast uczniowie z klas I - III oprócz własnoręcznie wykonanych upominków próbowali określić jaka jest ich mama. Okazuje się, że MAMA to jedno słowo a mieści w sobie tak wiele określeń. Starsi uczniowie z klasy IV zaśpiewali piekną piosenkę dla mamy. Natomiast klasy V-VIII własnoręcznie wykonały pamiątkowe albumy, ramki do zdjęć.

Wszystkim mamom życzymy spokoju, radości, wielu dni pełnych słońca i relaksu.