Opublikowano dnia 10-03-2019 10:07

Dzisiaj dzień piękny, uroczysty! Taki dzień raz się w roku zdarza, gdy 8 marca z gwarem wiosny wytryśnie z kartek kalendarza. Tak, to wspaniałe, wielkie Święto, więc śpieszą chłopcy i panowie z bukietem życzeń w barwach kwiatów – Uśmiechnąć się do Wszystkich Kobiet. Z okazji Dnia Kobiet chłopcy należący do Rady Samorządu Uczniowskiego przygotowali słodkie niespodzianki dla Pań i koleżanek ze szkoły.Nie zapomnieli również o Paniach, które pracują w Referacie Oświaty w Urzędzie Gminy w Śliwicach oraz o Paniach z Koła Gospodyń Wiejskich. Podarowali im drobne, własnoręcznie zrobione, upominki. Również w poszczególnych klasach odbyły się uroczystości związane z dniem 8 marca. Były słodkie poczęstunki i upominki.