Opublikowano dnia 09-03-2015 16:42

Marzec wyjął grosik srebrny, Teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł, Kupić bukiet na Dzień Kobiet. W naszej szkole Dzień Kobiet obchodziliśmy 9 marca. Tego dnia wszystkie dziewczynki i panie wchodzące do szkoły były częstowane cukierkami przez chłopców – przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Z okazji Święta Kobiet w każdej klasie chłopcy wybrali najsympatyczniejsze dziewczynki. Oto wyniki plebiscytu: Klasa „0” – Maja Umerska Klasa I – Kasia Masalon Klasa II – Dominika Gliszczyńska Klasa III – Ania Kożuch Klasa IV – Wiktoria Chabowska Klasa V – Zuzia Welzant Klasa VI – Iza Kożuch Zwyciężczyniom gratulujemy! Ponadto chłopcy z poszczególnych klas napisali specjalne życzenia dla swoich koleżanek. Laurki z tymi miłymi słowami zawisły na gazetce ściennej na korytarzu szkolnym.