DZIEŃ JEŻA

Opublikowano dnia 13-11-2019 23:50

12 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły swoje święto „Dzień jeża”.
Tego dnia wszystkie jeżyki wraz z wychowawcą panią Anną Karnowską przywitały się jeżykowym powitaniem. Poznały wiele informacji i ciekawostek o jeżach, wzięły udział w jeżykowym quizie oraz zabawach ruchowych, w których głównym bohaterem był oczywiście jeż.
Grupa Jeżyków zaśpiewała tego dnia swoją piosenkę „Jeż w przedszkolu” i wykonała piękne jeże z masy solnej. Wbijanie igieł z patyczków, oczu z goździków i nosków z ziela angielskiego sprawiło dzieciom wiele frajdy.
Na koniec dnia wszystkie jeżyki wysłuchały odczytanej przez panią Anię książki o jeżach, należącej do naszej Helenki.
Ten kolczasty dzień na długo zostanie w naszej pamięci, a wy Drodzy Czytelnicy pamiętajcie: Uważajcie na jeże śpiące pod stertą liści. One bardzo nie lubią być budzone.