Opublikowano dnia 16-10-2018 01:56

Kochani nauczyciele,
dziś chcemy podziękować Wam
za cierpliwość, dobre serce i za cenny czas,
który chętnie poświęcacie nam.
Kochani nauczyciele,
przyjmijcie od nas życzeń moc.
Za kłopoty przepraszamy.
Wszyscy zaśpiewamy, by piosenka brzmiała cały rok!
Takie życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej wyśpiewali uczniowie klasy III, którzy pod czujnym okiem wychowawczyni – p. Gabrieli Kozłowskiej przygotowali program artystyczny. Oprócz piosenki znalazły się w nim wiersze o nauczycielach, pracownikach szkoły i uczniach.
Podziękowania za trudną pracę i okazywane serce oraz życzenia wytrwałości i cierpliwości skierowała do pracowników szkoły Angelina Łobocka – wiceprzewodnicząca Rady SU. Zamiast symbolicznego kwiatka każdy nauczyciel i pracownik niepedagogiczny otrzymał czekoladę.
Rada SU, zgodnie z wieloletnią tradycją, w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły złożyła również życzenia paniom pracującym w Referacie Oświaty w Urzędzie Gminy w Śliwicach.