Opublikowano dnia 15-10-2014 15:08

14 października, jak w całej Polsce, w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu nie było typowych lekcji. Zajęcia prowadzili wybrani uczniowie z klasy V i VI. Wcielili się w rolę nauczycieli j. polskiego, matematyki, plastyki, przyrody oraz wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Po przerwie obiadowej klasa V wraz z wychowawcą panią Sylwią Michalak przygotowała program artystyczny składający się z dwóch części. Pierwsza część zatytułowana „Lekcje wytrzymałości” miała charakter satyryczny. W drugiej części Marcin Metza wraz z Maciejem Kowalskim prowadzili „Galę Wręczania Orderów”. Uroczystość uświetnił taniec przygotowany przez uczniów uczęszczających na dodatkowe zajęcia kółka tanecznego. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli indywidualne życzenia nauczycielom. Każdy pracownik szkoły oraz emeryci otrzymali symboliczną różę.