Opublikowano dnia 02-06-2015 01:10

1 czerwca 2015r. zgodnie z wykazem świąt w kalendarzu obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Z tej okazji wszyscy uczniowie otrzymali szneki zakupione z funduszy Rady Rodziców. Ponadto Samorząd Uczniowski zorganizował ten dzień, jako Dzień Sportu. W związku z tym rano 4 drużyny, w skład których wchodzili uczniowie z klas I, II, III, IV, V i VI, rozegrali mecze o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły Podstawowej w Lińsku. Zwyciężyła drużyna SPEED LIŃSK, której kapitanem był Szymon Banaczyk z klasy VI. Później wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami zebrali się na Orliku, aby wziąć udział w różnorodnych konkurencjach sportowych przygotowanych przez SU. Pomiędzy poszczególnymi zadaniami klasy prezentowały swoje zdolności wokalne i taneczne. Wszyscy świetnie się bawili. A oto wyniki konkurencji międzyklasowych: W kategorii klas „0” –II: I miejsce zajęła klasa II II miejsce – klasa I III miejsce - klasa „0” W kategorii klas III – VI: I miejsce – klasa VI II miejsce – klasa V III miejsce – klasa IV IV miejsce – klasa III Na zakończenie wszyscy otrzymali słodkie upominki za sportowe zmagania.