Opublikowano dnia 01-06-2021 22:00

Dzień Dziecka obchodzony jest w różnych terminach niemal na całym świecie. W Polsce dzień ten celebrujemy 1 czerwca. Święto dzieci ma charakter przede wszystkim rodzinny. Jednak oprócz rodziców o wychowanków również zadbała nasza szkoła. Mimo niepogody wszyscy przybyli w dobrych nastrojach. Ten szczególny dzień zaczynał się od zabaw i gier integrujących zespoły klasowe. Każdy wychowawca w swojej klasie organizował wraz z uczniami różnego rodzaju zabawy, które jak się później okazało wpłynęły wszystkim na dobry nastrój. Na uczniów klas 0 - II czekała niespodzianka przygotowana przez trzecioklasistów. Pod czujnym okiem pani Kariny Szramki uczniowie klasy III zaprezentowali w języku angielskim bajkę pt. "Trzy małe świnki". Po spożyciu śniadania uczniowie udali się na interesujący pokaz przygotowany przez strażaków przybyłych z OSP Śliwice. Po zapoznaniu się ze sprzętem strażackim uczniowie udali się na słodki poczęstunek w postaci gofrów przygotowanych przez KGW w Lińsku. Ponadto dzieci otrzymały lody i słodycze, które zostały zakupione przez Radę Rodziców i sołectwo Lińsk. Ten niezwykły dzień sprawił, że staliśmy się sobie bliżsi i z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne spotkanie. Wszystkim dzieciom życzymy wielu, kolejnych wyjątkowych dni. Natomiast tym, którzy przyczynili się do zorganizowania Dnia Dziecka serdecznie dziękujemy.