Opublikowano dnia 01-10-2014 00:44

W szkole wieść dziś krąży taka, że od rana Dzień Chłopaka. A więc w dniu święta Waszego życzymy Wam wszystkiego najlepszego; spełnienia marzeń, w szkole miłych zdarzeń, dużo uśmiechu i radości, wspaniałych zabaw oraz słodkości. Z okazji Dnia Chłopaka dzisiaj każdy chłopiec wchodzący do szkoły był częstowany przez Samorząd Uczniowski cukierkiem. Następnie wszyscy zebrali się na korytarzu szkolnym. Przedstawicielki płci żeńskiej z każdej klasy odczytały własnoręcznie przygotowane życzenia dla swoich kolegów. Dodatkiem do miłych słów była piosenka w wykonaniu dziewcząt z klasy V: Zuzi Welzant, Weroniki Babińskiej, Emilki Masalon oraz z klasy VI: Izy Kożuch i Kasi Rytlewskiej przy wspaniałym akompaniamencie gitarowym Emilki Masalon. Z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski przeprowadził wśród dziewcząt z poszczególnych klas konkurs na najsympatyczniejszego chłopca w klasie. Oto wyniki: Klasa „0” – Bartosz Gaca Klasa I – Kacper Piekarski Klasa II – Grzesiu Marach Klasa III – Wojtek Belke Klasa IV – Gracjan Welzant Klasa V – Marcin Metza klasa VI – Szymon Banaczyk Zwycięzcom gratulujemy!