Opublikowano dnia 04-02-2019 22:11

Dnia 5 lutego 2019r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Uczniowie klas 0 – VIII pod opieką pani Marii Kolc zaprezentowali montaż słowno – muzyczny. W trakcie trwania części artystycznej przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego - Angelina Łobocka prowadziła konferansjerkę. Każda klasa zaśpiewała piosenkę o babci lub dziadku. Między prezentacjami klas 0 - VIII poszczególni uczniowie recytowali wiersze oraz czytali humorystyczne historie w roli głównej z babcią, dziadkiem i wnuczkiem. Po części artystycznej wszystkie babcie i dziadkowie udali się na słodki poczęstunek. Na stołach czekały pyszne wypieki przygotowane przez nasze kochane mamy. W trakcie poczęstunku wnuczęta wręczały babciom i dziadkom wykonane własnoręcznie prace plastyczno – techniczne. Po słodkim poczęstunku, rozmowie w gronie znajomych wszyscy goście w dobrych nastrojach udali się do swoich domów.