Opublikowano dnia 24-01-2017 13:05

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

Dnia 19.01.2017r. o godz. 13.00, odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka pt. „Koncert dla babci i dziadka”. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach ich święta. Dzień Babci i Dziadka to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków.

Na wstępie pani dyrektor Gabriela Kozłowska przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. Z tej okazji przedszkolaki oraz  wszyscy uczniowi naszej szkoły przygotowali część artystyczną pod kierunkiem p. Ewy Ziemann i p. Renaty Treider, na której zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne.
Na zakończenie przedstawienia p. dyrektor Gabriela Kozłowska serdecznie wszystkim podziękowała i zaprosiła na słodki poczęstunek.