Opublikowano dnia 07-02-2015 21:29

Tradycyjnie, jak co roku uczniowie naszej szkoły zaprosili swoje babcie i dziadków z okazji ich święta. W tym dniu organizatorem całej uroczystości byli najmłodsi uczniowie naszej szkoły, czyli grupa dzieci z oddziału przedszkolnego – Rybki. Dzieci zaprezentowały inscenizację pt. „Piekł dziadek babkę”. Przedstawienie zostało urozmaicone piosenkami o babci i dziadku. Poza tym występowały również dzieci uczęszczające na dodatkowe zajęcia kółka tanecznego. Grupa młodsza zaprezentowała układ taneczny do utworu „Biełyje rozy” , a grupa dzieci starszych zatańczyła rock and rolla. W trakcie uroczystości zaprezentowali się również uczniowie biorący udział w dodatkowych zajęciach kółka muzycznego w piosence pt. „Nasi kochani babcia i dziadek”. Na koniec spotkania babcie i dziadkowie przeszli do sal klasowych, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek. Natomiast wnuczki i wnuczęta wręczali własnoręcznie przygotowane laurki. Nie obyło się bez buziaków i miłych uścisków.