Dmuchajka dobra na wszystko

Opublikowano dnia 21-03-2024 10:55

Właśnie dziś odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na dmuchajkę logopedyczną. Jest ona wspaniałą pomocą, ponieważ dzięki pracy z nią usprawniamy aparat mowy i oddychania.

Mieliśmy przyjemność zobaczyć prezentację 5 dmuchajek, przedstawioną przez samych wykonawców. Wśród nich była kurka, rakieta, pszczółki na łączce, wystrzałowy zwierzak oraz wędrujący pajączek. Wszystkie pomoce są atrakcyjne, oryginalne, a przede wszystkim gotowe do pracy.

I miejsce zajęli: Szymon Jasiński i Dominik Babiński

II miejsce: Marcelina Babińska

III miejsce: Nikola Grzonka.

Po rozstrzygnięciu konkursu przez jury do szkoły dotarła również ciekawa praca Alicji Kozłowskiej, która nagrodzona została drobnym upominkiem.

Mam ogromną nadzieję, że uczniowie pozwolą mi korzystać z tych prac podczas zajęć logopedycznych.

Serdecznie gratuluję i dziękuję za wzięcie udziału w konkursie. Pani Ania-logopeda.