Konkurs z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

Opublikowano dnia 14-03-2021 12:00

We wtorek 9 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu.

Z tej okazji ogłosiliśmy w naszej szkole konkurs w dwóch kategoriach wiekowych: Klasy 1-3 i 4-8. Uczniowie klas 4 – 8 dodatkowo pisali test sprawdzający ich wiadomości i umiejętności związane z bezpieczeństwem w Internecie.

DBI miał na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.

Dziękujemy za wykonanie pięknych prac.

Otrzymaliśmy łącznie 18 prac konkursowych, z których komisja konkursowa wybrała najciekawsze.

Oto nagrodzeni uczestnicy:

Klasa 1 – Hubert Andrearczyk

Klasa 2 – Aurelia Procek

Klasa 3 – Anna Grugel

Klasa 4 – Jakub Piotrowski

Klasa 5 – Dagmara Rydzkowska

Klasa 6 – Amelia Grzonka

Klasa 8 – Karolina Grugel.

Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Organizacją, przeprowadzeniem i podsumowaniem konkursu zajęli się nauczyciele informatyki: Patrycja Dąbrowska i Roman Mechliński.