Bal Świętych

Opublikowano dnia 25-10-2021 21:00

24 października 2021 roku w Śliwicach odbył się Bal Świętych. Po Mszy Świętej o godzinie 11 przebrane za świętych kościoła katolickiego dzieci ze szkół podstawowych z gminy Śliwice udały się wraz z rodzicami do GOK - u w Śliwicach. Do konkursu przystąpiło 20 uczniów gminy Śliwice, w tym 4 uczniów naszej szkoły

( Joanna Kożuch, Katarzyna Kożuch, Tymoteusz Marcinek, Aurelia Procek). Jury w składzie: Maryla Brzezińska, Monika Knut i Patrycja Dąbrowska oceniało m. in. wkład pracy włożony w wykonanie stroju, prezentowanych rekwizytów. I tak jednogłośnie jury przyznało I miejsce uczennicy klasy V - Katarzynie Kożuch, która przebrała się za świętą Ritę. Kolejna uczennica naszej szkoły, która zajęła miejsce na podium, to Aurelia Procek z klasy III przebrana za świętą Barbarę. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy! Życzymy kolejnych sukcesów.