Bal przebierańców - pierwszy dzień zimowiska

Opublikowano dnia 18-01-2016 22:00

W poniedziałek 18 stycznia 2016r. w naszej szkole odbył się bal przebierańców dla dzieci klas 0 – VI i młodszych. Ciekawy program zabaw i konkursów sprawił, że dzieci się nie nudziły. Przebierańcy wystąpili w ciekawych i oryginalnych strojach. Na parkiecie pojawiły się postacie z bajek, nie zabrakło zwierząt czy innych postaci. W programie był wybór najciekawszych strojów, za które zostały przyznane nagrody. Wyróżnione i nagrodzone dzieci to: 1. Syrenka – Kornelia Blas 2. Piratka – Klara blas 3. Smerfetka – Dagmara Rydzkowska 4. Baba Jaga – Amelia Grzonka 5. Kosmonauta – Kacper Piekarski 6. Pirat – Piotr Lewandowski 7. Wiewiórka – Katarzyna Masalon 8. Nietoperz – Kacper Nakielski 9. Policjantka – Julia Warczak 10. Bajarz – Dominik Kożuch 11. Bajarka – Anna Kożuch 12. Piosenkarka – Daniel Walaszek 13. Kapitan – Paweł Lewandowski 14. Indianka – Mikołaj Blas 15. Diabeł – Jan Kożuch 16. Morze – Emilia Masalon 17. Książka – Marcin Metza 18. Wiewiórka – Filip Belt 19. Indianin – Gracjan Welzant 20. Myszka – Aleksandra Warczak 21. Kot w butach – Dominik Jasiński 22. Diabeł – Kacper Gwizdała 23. Zorro – Karol Talaśka 24. Prosiaczek – Paulina Zielińska z kl. I 25. Diablica – Magdalena Wilkowska Pozostałe dzieci otrzymały nagrody pocieszenia. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i gorącej herbaty.