Bal przebierańców dla dzieci

wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara
strojów pięknych co niemiara
Dnia 31 stycznia 2017r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy zorganizowany przez p. Jolantę Bukowską przy współpracy z p. Anną Karnowską. Dzieci przybyły w pięknych przebraniach. W trakcie balu odbywały się różnorodne konkursy. Jednym z nich był wybór najładniejszych strojów. Jury miało niełatwe zadanie, ponieważ wszystkie przebrania były bardzo ładne i oryginalne. Ostatecznie udało się wyróżnić następujące osoby:
Kasia Masalon-murzynka; Amelia Grzonka – Królowa Śniegu; Paweł Lewandowski – wiking; Anita Möller – choinka; Lena Babińska – wiedźma; Michał Kołtonowski – rycerz; Patrycja Warczak – Elza; Dominika Gliszczyńska – Czerwony Kapturek; Agnieszka Kołodziejska – lekarka; Artur i Filip Belt – Jaś i Małgosia; Maciej Banaczyk – klaun; Kacper Piekarski – DarthVader; Paweł Chabowski – strażak; Jakub Gliszczyński – muszkieter; Szymon Zieliński – rycerz; Kacper Nakielski – Hulk; Marta Boniek – policjantka; Mikołaj Metza – kosmita; Nikodem Rydzkowski – Bestia; Ania Kożuch – ryba; Milena Szwed – Hawajka; Bartek Andrearczyk – żołnierz; Tymek Marcinek – Indianin; Bartek Gaca – żołnierz; Paweł Grugel – Indianin; Kornelia Blas – kot; Daniel Walaszek – wilk.
Wyróżnione osoby otrzymały nagrody, a pozostali uczestnicy balu nagrody pocieszenia.
Na zakończenie dzieci otrzymały herbatę i drożdżówkę.
Serdecznie dziękujemy p. Jackowi Walterowi za wspaniałą muzykę, przy której wszyscy mogliśmy się bawić.