Bal karnawałowy dla uczniów klas "0" - VIII

Opublikowano dnia 30-01-2020 14:50

W dniu 28.01.2020 odbył się w naszej szkole bal maskowy. Każdy z przybyłych uczniów miał na sobie jakiś kostium. Niektórych uczniów trudno było nawet rozpoznać. Dzieci przebrane były za postaci ze znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, pszczółki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki oraz mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach np. w rozpoznawaniu postaci z bajek, tańcu z przekazywaniem maski. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli słodyczami i atrakcyjnymi upominkami w postaci przyborów szkolnych. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.