Bal karnawałowy dla klas 0 - IV

Opublikowano dnia 17-02-2022 17:00

Karnawał to czas radości i zabaw. Wszyscy wiemy, że dzieci kochają przebierać się za ulubione postacie z bajek. Dlatego dnia 17 lutego 2022r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 0 - IV. Uczniowie przybyli jak zwykle w wyjatkowych przebraniach. Niektórych trudno było rozpoznać. Zaraz na początku spotkania wszystkich naszych wychowanków powitała pani dyrektor Gabriela Kozłowska, która życzyła im udanej zabawy. Kiedy rozbrzmiały pierwsze dźwięki muzyki klasy 0 - IV rozpoczęły swobodny taniec. Niektóre tańce były inicjowane przez wybranych uczniów, np. węże, kółeczka, tańce w parach. Dzieci miały okazję wziąć udział w różnego rodzaju konkursach, które poprowadziły pani Renata Treider oraz pani Małgorzata Nowak. Był taniec w parach na gazecie, był również taniec z balonikiem, ponadto dzieci wzięły udział w zabawie "Zgnite jajo" ;-) Energii wszystkim doborowym tancerzom dodawały ulubione utwory odtwarzane przez panią Patrycję Dąbrowską. Na koniec zabawy każda klasa pozowała do pamiatkowego zdjęcia. Natomiast pani dyrektor wręczyła uczniom dyplomy za udział w balu karnawałowym. Ponadto uczniowie klas 0 - IV otrzymali słodki podarunek. Najmłodsi wychowankowie klasy 0 otrzymali również kolorowe baloniki, które za pewne wykorzystają do kolejnych zabaw ruchowych. Ten dzień był wyjątkowy!