Opublikowano dnia 18-01-2019 10:36

Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara, pięknych strojów, co niemiara. Niech się bawią duzi, mali zgromadzeni w naszej sali. W czwartek 17 stycznia 2019r., zgodnie z wieloletnią tradycją, w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla wszystkich uczniów. W tym roku opiekę nad organizacją i prawidłowym jego przebiegiem sprawowała pani Jolanta Bukowska. Jak zawsze uczestnicy balu przybyli w pięknych przebraniach. Jury, którego zadaniem było wybranie 26 najciekawszych i najładniejszych strojów, miało nie lada wyzwanie. Po obradach nastąpiło ogłoszenie wyników. I tak nagrodzone zostały następujące osoby: Kornelia Blas - mażoretka Klara Blas - mażoretka Maciej Banaczyk – Minionek Filip Belt – owieczka Ania Grugel – śmierć Tymek Marcinek – rakieta Artur Belt – małpa Amelia Grzonka – paw Maja Umerska – Kopciuszek Paulina Zielińska – czarownica Bartek Gaca – rycerz Dagmara Rydzkowska – Baba Jaga Kasia Kożuch – Batmanka Nikolas Piekarski – wilkołak Jakub Zabrocki – Spiderman Julian Jereczek – kowboj Julia Andrearczyk – czarownica Michał Nakielski – pirat Tymoteusz Dąbrowski – dinozaur Dawid Grzonka – Batman Asia Kożuch – Bella Helena Żygowska – księżniczka Alicja Talaśka – Kopciuszek Milena Nakielska – Indianka Hubert Andrearczyk – Spiderman Patrycja Warczak – Królowa Śniegu Wszystkie wyżej wymienione osoby otrzymały nagrody. Ale z balu nikt nie wyszedł z pustymi rękoma, ponieważ wszyscy pozostali uczestnicy dostali nagrody pocieszenia. Uczniowie w czasie trwania balu wspólnie się bawili, tańczyli, brali udział w konkursach. Każdy mógł zjeść drożdżówkę, napić się herbaty oraz poczęstować się cukierkami.