Audycja słowno - muzyczna dla klas 0 - IV pt. „Merry Christmas” w Tucholskim Ośrodku Kultury

Opublikowano dnia 04-12-2018 23:27

Już niedługo Święta Bożego Narodzenia. Czas rodzinnych spotkań oraz wspólnego śpiewania kolęd. A jak te święta celebrują Amerykanie? W celu uzyskania odpowiedzi już dzisiaj, tj 4 grudnia 2018r. udaliśmy się wraz z uczniami klas 0 – IV do Tucholskiego Ośrodka Kultury na audycję słowno – muzyczną Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy pt. „Merry Christmas”. Tam wysłuchaliśmy wielu świątecznych piosenek i amerykańskich hitów. Nie zabrakło również zimowej muzyki z bajek i filmów. W trakcie audycji nasi uczniowie również brali aktywny udział w zabawach ruchowych oraz przygrywali na instrumentach muzycznych takich jak janczary i dzwoneczki. Rozmarzeni i w świątecznych nastrojach wracaliśmy do szkoły.