Opublikowano dnia 29-11-2014 22:04

W dniu Św. Andrzeja, Sprawdź jaka w miłości nadzieja... Czy ten o którym marzysz skrycie, To ten jedyny na całe życie? Hej! Kasiu, Katarzynko Gdzie szukać Cię dziewczynko Wróżby o Ciebie zapytam Czekaj – wkrótce zawitam Dzisiaj, tj. 27 listopada, obchodziliśmy w naszej szkole andrzejki i katarzynki. Klasa VI wraz z wychowawcą- p. Jolantą Bukowską przygotowała z tej okazji dyskotekę. Na początku organizatorzy przedstawili zebranym informacje na temat zwyczajów andrzejkowych i katarzynkowych. Uczestnicy zabawy mieli okazję nie tylko potańczyć, ale również wziąć udział w wielu konkursach. Poza tym, w pokoju wróżb, można było dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości, marzeniach a także o sobie. W trakcie imprezy zaprezentowali się uczniowie klasy IV i V – uczestnicy kółka tanecznego, którzy ćwiczą pod czujnym okiem pani Małgosi Nowak. Dzieci zatańczyły rock'n'rolla. Występ został nagrodzony gromkimi brawami. Wszyscy świetnie się bawili.