Opublikowano dnia 27-11-2019 19:20

Czas Andrzejek już nadchodzi, w szkole o to się rozchodzi. Bo Andrzejki - czas niezwykły, a do tego już przywykły, w szkole wszystkie ananasy - no dosłownie - z każdej klasy!

No bo Andrzej - ten kołodziej, to już dziewcząt jest dobrodziej! Aby wróżba się spełniła - każda już go poprosiła, i ostrożnie wosk się leje, bo z tym wiążą się nadzieje...

Chłopcy nie są gorsi wcale, cieszą się, jak w karnawale. Wróżby - chociaż niepoważne - obserwują dość uważnie. Bo to wielka tajemnica - czas Andrzejek tak zachwyca! W tym roku za organizację andrzejek w naszej szkole odpowiedzialni byli uczniowie klasy VIII z wychowawcą – panią Jolanta Bukowską. Odbyły się one nietypowo. Dla klas „0”-IV ósmoklasiści zorganizowali dyskotekę, podczas której nie zabrakło wróżb i konkursów. Natomiast uczniowie klas V-VII odwiedzali trzy komnaty, w których czekały na nich różnorodne zadania matematyczne, geograficzne i historyczne. Wszyscy świetnie się bawili.