Pomoc klasy VIII dla Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej Nr 3 w Bąkowie

Opublikowano dnia 18-12-2019 11:25

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz.” „Dobro. Im więcej go dajesz tym więcej dostajesz.” Wigilia to czas radości, spotkań, oczekiwania na prezenty. Są jednak dzieci, które, z różnych powodów, nie spędzają Świąt z najbliższymi. W takich trudnych sytuacjach są między innymi dzieci mieszkające w domach dziecka. Żeby chociaż troszkę odmienić ich los w tym świątecznym czasie, uczniowie klasy VIII postanowili, że na tegoroczną Wigilię klasową nie będą robić sobie prezentów. W zamian za to zakupili środki czystości, słodycze, gry, które przekażą dzieciom z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Nr 3 w Bąkowie. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy na ustach dzieci, chociaż na chwilę pojawi się uśmiech.