AHOJ PRZYGODO!

Opublikowano dnia 16-06-2024 18:00

Kto skoczy do morza znajdzie perłę, kto zostanie na brzegu, przyniesie tylko garść piachu. Bardzo się cieszymy, że tak licznie przybyliście i skoczyliście z nami w wir przygody.

XXI Piknik Rodzinny pod hasłem AHOJ PRZYGODO! obfitował w perełki wśród wykonawców. Nasi uczniowie zaprezentowali swoje liczne talenty sceniczne. Piknikowy rejs rozpoczęła ,,Mała orkiestra dla mamy i taty w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego. Klasy I-III śpiewem i tańcem przedstawiły marynarzy, piratów oraz wiele morskich stworzeń. Klasa IV zabrała nas na plażę, na której można było znaleźć muszle i bursztyny. Nie zabrakło konkursów z nagrodami przygotowanych przez nauczycieli oraz przez Ochotniczą Straż Pożarną w Lińsku. Z gorącym przyjęciem spotkało się przedstawienie ,,niespodzianka" pt. ,,Kaczka Dziwaczka Jana Brzechwy w wersji ,,na wesoło". Rejs umilało nam także smaczne jadło i orzeźwiająca lemoniada. Na wspólne biesiadowanie skusiły się nawet myszki Mini i Miki oraz pewna żabka, zwabiona dźwiękami marynarskich przyśpiewek i wielkimi mydlanymi bańkami.

Dziękujemy, że byliście z nami!