6 grudnia - Mikołajki

Opublikowano dnia 06-12-2021 22:00


6 grudnia był w naszej szkole wyjątkowym dniem. Świętowaliśmy mikołajki. Od samego rana na wszystkich czekała w szkole pięknie udekorowana choinka mieniąca się blaskiem światełek. Towarzyszyła jej świąteczna muzyka umilająca czas podczas przerw. Mikołaj również o nas pamiętał i przekazał słodkie upominki na ręce Sołtysa Lińska – pana Adama Gatz oraz strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lińsku, którzy przywieźli je do naszej szkoły wozem strażackim.Wszyscy uczniowie, wspólnie z wychowawcami, spędzili mile czas grając w gry i zabawy nawiązujące do dzisiejszego święta. Dużym zainteresowaniem wśród wszystkich cieszyła się oczywiście foto budka. Był to dzień pełen wrażeń, który z pewnością wprawił nas w magiczny, świąteczny nastrój.