25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Opublikowano dnia 16-01-2017 21:32

15 stycznia 2017r. odbywał się w całej Polsce 25. Finał WOŚP. Po raz drugi wolontariusze z naszej szkoły też zbierali pieniądze. W tym roku zgłosiło się 8 uczniów: Artur Belt, Grzegorz Marach, Ania Kożuch, Julia Warczak, Martyna Möller, Jan Kożuch, Natalia Marach, Daniel Walaszek. Opiekowała się nimi p. Jolanta Bukowska.Uczniowie zbierali pieniądze w Lińsku oraz w Zaroślach. Łącznie zebraliśmy 1374,02 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wrzucając przysłowiowy grosik do puszki pomogli dzieciom i osobom starszym, dla których w tym roku grała Orkiestra.
Szczególne podziękowania kierujemy do p. Małgorzaty Walaszek i p. Marioli Belt za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zbiórki, przygotowany poczęstunek, transport do Zarośli i do Śliwic. Dziękujemy.