Jesteś tutaj

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 19 czerwca 2019r. po raz ostatni w tym roku szkolnym zadźwięczał dzwonek szkolny. Uczniowie ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy rozpoczęli ten dzień uczestnictwem we mszy świętej. Następnie uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się na boisku naszej szkoły. Tu pani dyrektor – Gabriela Kozłowska wręczyła najlepszym uczniom z klas IV-VII świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Uczniowie z klas I-III, którzy mieli bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali książki. Po raz pierwszy przyznana została statuetka ucznia roku. Zdobył ją Artur Belt z klasy VI. Również po raz pierwszy pani dyrektor wręczyła statuetkę absolwenta roku. Otrzymała ją Magdalena Wilkowska.
Następnie pani dyrektor wręczyła listy gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Jak co roku wręczone zostały również dyplomy za wzorową frekwencję.
Na zakończenie pani dyrektor podziękowała wszystkim za ciężką i owocną pracę w mijającym roku szkolnym oraz życzyła miłych wakacji, a przede wszystkim zasłużonego i bezpiecznego odpoczynku.
Apel zakończył się wystąpieniem uczniów klasy IV, którzy zaprezentowali montaż słowno-muzyczny na temat wakacji.
Następnie wszyscy uczniowie udali się do sal, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa oraz dyplomy za udział w dodatkowych zajęciach.
Wszystkim uczniom oraz pracownikom szkoły życzymy przyjemnych wakacji.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer